Profesyonel Çocuk Bakıcısı Hizmetleri

Yatılı Bakıcı

Yatılı Bakıcı

Yatılı bakıcı hizmeti, günümüzde birçok ailenin ihtiyaç duyduğu en önemli hizmetler arasında yer almaya başlamıştır. İş hayatında büyük oranda rol almaya başlayan bayanlar, doğumdan sonraki süreçte bebeklerini emanet edecekleri güvenli bir bakıcı arayışı içine girmektedir. Özellikle sıklıkla seyahat etmek zorunda kalan ya da esnek çalışma saatlerine sahip olan aileler için büyük bir kurtarıcı niteliği taşıyan yatılı bakıcılar, ailelerin tüm gün yanlarında olarak sadece izin günlerinde kendi evlerine gitmektedir.

Hizmet verdikleri süre zarfında ailelere destek olan ve çocukların tüm ihtiyaçları ile ilgilenen yatılı bakıcıların üzerine ciddi bir yük binmektedir, ayrıca bu kişilerin büyük sorumlulukları bulunmaktadır. Alanında uzman, eğitimli ve donanımlı yatılı bakıcılar, ailelerin büyük kazanımlar ve büyük faydalar elde etmesini sağlayacaktır.

Bu nedenle aileler yatılı bakıcı seçerken oldukça dikkatli davranmalı, profesyonel kurumlardan destek almalıdır. Profesyonel kişiler aracılığı ile bulunan bakıcılar ailelere ileri dönemlerde sorun çıkarma ihtimali oldukça az kişilerdir ve işlerine sadıktırlar.

profesyonel-cocuk-bakim-hizmeti

Yatılı Bakıcı Arıyorum

Yatılı bakıcı arıyorum, fakat istediklerimi verecek bakıcıyı bulma konusunda sıkıntılar yaşıyorum diyorsanız, doğru adrestesiniz demektir. Yatılı bakıcı aramakta olan aileler için bakıcı bulmak aileler için büyük bir kabusa dönüşebilmektedir. Diğer bakıcılara göre daha zor bulunan ve çok daha dikkatli seçilmesi gereken yatılı bakıcıların bulunması için aileler çeşitli yollardan destek alabilmektedir. Bakıcı bulmak için en sık tercih edilen ve en riskli yöntemlerden biri olan eş dost tavsiyeleri, kişilerin birçok olumsuz sonuç ile karşı karşıya kalmasına neden olabilmektedir. Ayrıca İnternet üzerinden bulunan bakıcılarda, dolandırıcı birçok insanın İnternet ortamında bulunmasına bağlı olarak risk taşıyabilmektedir. Her an sizler ile olacak, evinizde yaşayacak ve çocuklarınızı emanet edeceğiniz yatılı bakıcınızı bulmak için izleyebileceğiniz en güvenli yol kesinlikle profesyonel bir aracı kurum ile çalışmaktır.

Firmamız tamda bu bağlamda ailelerin ihtiyaçlarını karşılamak adına hizmet vermektedir. İŞKUR’a bağlı olarak çalışan bir özel istihdam bürosu olan firmamız, ailelere en güvenli ve profesyonel desteği sunmak adına sektörde varlığını korumaktadır. İnsan bulmak ve insanları ihtiyaç sahibi aileler ile buluşturmak adına çalışmalar yapan firmamız, kendilerini tercih eden ailelerin üzerindeki birçok sorumluluğu almakta ve ailelere sadece tercih sorumluluğunu vermektedir. Firma danışanlarımız, kişilerin istek, kriter ve ihtiyaçları doğrultusunda analiz yaparak ailelere en uygun, yerli ya da yabancı yatılı bakıcı listelerini hazırlamaktadır. Listelerdeki bakıcıların aileler ile görüşmesini sağlayan danışanlarımız, ailelerin tercihleri doğrultusunda belirlenen kişinin en hızlı şekilde işe başlamasını sağlamakta ev kişi çalışmaya devam ederken aileler ile görüşmelere devam ederek, alınan hizmetten memnun kalındığından emin olmaktadır. Sizlerde kendinizden çok düşündüğünüz minik yavrularınızın güvenle bakıldığından emin olmak istiyorsanız, firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Yatılı Bakıcı İle Tatile Gidebilir Miyim ?

Yatılı bakıcı ile çalışan birçok aile yatılı bakıcım ile tatile gidebilir miyim? sorusunun cevabını aramaktadır. Tüm yıl iş hayatının stresinden ve gündelik yaşantı koşturmasından arınmak ve biraz dinlenmek isteyen anne babalar, sene içinde tatile çıkmak isteyebilmektedir. Fakat küçük çocukları bulunan aileler için bu dinlenme kaçamağı, tamamen kabus haline gelerek daha büyük yorgunluklara dönüşebilmektedir. Bakıcı ile çalışan aileler için bu durum tam aksine, oldukça rahat ve konforlu şekilde devam etmektedir. Özellikle yatılı bakıcı ile çalışan aileler, bakıcıları ile tatile giderek, kendilerine daha fazla zaman ayırma, stresten ve yorgunluktan arınma şansına sahip olabilmektedir. Yatılı bakıcıların ücretleri karşılandığında aileler ile tatile gitmesi oldukça normal ve konforlu bir durum olacaktır. Bakıcı ile tatile gitmek hem bakıcıya hem aileye sayısız faydası bulunacak bir eylemdir. Yatılı bakıcı ile tatile gitmenin ailelere sunacağı avantajları şu şekilde sıralamak mümkündür.

Yatılı bakıcınız ile tatile gittiğinizde, günün dilediğiniz zamanında eşinize, ailenize ve çevrenize zaman ayırabilme şansınız olacaktır. Bu süre zarfında çocuğunuzun uykusunu, beslenmesini ve oyun ihtiyacını bakıcınız karşılayacağı için sizler vaktinizin tamamen size özel olmasını sağlamış olacaksınız.

Bebeğiniz ya da çocuğunuz ile ilgilenen bir bakıcı olduğunda, gündelik hayat koşturması, ev hayatı ve iş hayatı nedeni ile vakit ayıramadığınız eşiniz ile daha verimli zaman geçirebilirsiniz.

Küçük çocuklar ya da bebekler ile birçok yeri gezmek ve farklı şehirleri seyahat etmek oldukça zordur. Fakat yatılı bakıcı ile tatile gittiğinizde dilediğiniz yerde durabilme ya da dilediğiniz yerleri gezebilme şansınız bulunmaktadır.

Yatılı bakıcılar sahip oldukları tecrübe ve deneyim sayesinde, tatilde yaşayabileceğiniz herhangi bir sorun karşısında soğuk kanlı bir şekilde olayların hızlıca çözümlenmesini sağlayacak ve her zaman size destek olacaktır.

Bakıcınız ile yapacağınız seyahatlerde sadece eşinize ya da ailenize değil, kendinize de özel alan ayırma şansınız olacaktır.

YatılıBakıcı Ücretleri

Yatılı bakıcılar günümüzde en çok aranan kişilerin başında yer almaktadır. Bu denli aranmakta olan yatılı bakıcı bulmak aileler için oldukça zor ve endişe verici bir süreçtir. Yatılı bakıcı arayan aileler bakıcı bulduklarında, ne kadar ücret talep edeceklerini merak etmekte ve bu konu hakkında da çeşitli araştırmalar yapmaktadır. Bakıcı ücretleri hakkında net bir ücret belirlemek kesinlikle mümkün değildir. Çünkü bakıcıların ücretlerinin etkilenmesinde baz alınan birçok kriter bulunmaktadır. Yatılı bakıcıların ücretleri diğer bakıcıların ücretlerine göre daha yüksek bir seviyede seyretmektedir. Ayrıca bakıcıların eğitim durumu, yabancı dil bilip bilemesi, referansları, donanımı ve sertifikaları, kişilerden istenen ekstra özellikler ya da izin günü gibi durumlarda yatılı bakıcı ücretlerinin etkilenmesine neden olmaktadır. Yatılı bakıcı bulmak, yatılı bakıcı ücretleri konusunda sürecin en başında fikir sahibi olmak ya da ücretleri kendiniz belirlemek için firmamız ile telefon numaralarımız ve İnternet sitemiz üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

YatılıBakıcı Özellikleri

Yatılı bakıcı haftanın altı günü aileye hizmet veren, onlar ile birlikte yaşayan ve sadece haftanın bir günü izin kullanan kişilere verilen isimdir. Yatılı bakıcılar aileler ile tüm gün zaman geçirecekleri ve aileler evde olmadığında dahi evde çocuklar ile kalacakları için kesinlikle büyük bir titizlik ile seçilmelidir. Aileler seçim yaparken bakıcılarda bazı özelliklerin bulunup, bulunmadığına dikkat etmeli ve seçimlerini bu şekilde yönlendirmeye özen göstermelidir. Bu bağlamda yatıcı bakıcılarda bulunması gereken özellikleri şu şekilde sıralamak mümkündür.

Yatılı bakıcılarda bulunması gereken en önemli özellik kesinlikle dürüst ve güvenilir olmaları gerektiğidir. Yatılı bakıcıların güvenli ve dürüst olması ailelerin, endişe içinde kalmasını engelleyecektir.
Yatılı bakıcılar uyumlu ve sıcak kanlı olmalıdır. Aile üyeleri ile nasıl iletişim kuracağını bilmeli, aradaki seviyeyi korumaya özen göstermelidir.
Yatılı bakıcılar, eğitimli, tecrübeli ve özellikle ilk yardım sertifikasına sahip olmalıdır.
Yatılı bakıcı kesinlikle aile ile uyumlu davranmaya ve onlara ev içinde yardımcı olmaya özen göstermelidir.
Yatılı bakıcıların düzen sağlamak adına temiz, tertipli ve kurallı olması gerekmektedir.
Aile ile sürekli iletişim halinde olacak, onlar ile sürekli vakit geçirecek ve çocukların bakımı ile ilgilenecek bakıcıların şüphesiz ki sevgi dolu, saygılı, özverili, anlayışlı ve sabırlı olması gerekmektedir.